MESOBOTOX HOME SET - ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE + VYPÍNACÍ AMPULE 3X10ML

VÝROBKY PRO VAŠI ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLI, RADIOFREKVENCI, KAVITACI, GALVANICKOU ŽEHLIČKU A LASER

Cena:3599.00CZK
Hodnocení:3.25, Hlasů:4

Čištění pomocí ultrazvukové špachtle:

Kosmetická špachtle funguje na principu vysokofrekvenčních vibracích, které v případě čištění pleti zcela neagresivně a bezbolestně vytlačují nečistoty zanesené v pórech. Zároveň se odstraňují odumřelé kožní buňky a díky tomuto efektu nemusíte používat žádné jiné peelingové přípravky. Čištění s ultrazvukovou špachtlí je velmi šetrné a neagresivní. Čištění pleti touto špachtlí nemá žádné vedlejší efekty jako je zarudnutí kůže, podráždění a vznik červených flíčků na obličeji, které mnohdy mizí i několik hodin. Pleť po čištění ultrazvukovou špachtlí zůstává bez zarudnutí, a krásně jemná na dotek.

 Ultrazvuková špachtle je velmi vhodná pro problematickou pleť se zanícenými póry a sklonem ke kožním infekcím.

Regenerace pokožky pomocí ultrazvukové špachtle:

 Díky vysokofrekvenčním vibracím, které tato špachtle vyzařuje, podporujete zlepšení metabolismu pleti. Vibrace totiž samy o sobě pokožku celkově lépe prokrví, hydratují, zjemní drobné vrásky a projasní pleť. Velmi kvalitních účinků však docílíte při kombinaci použití špachtle s různými pleťovými séry, jejichž účinek se tak několikanásobně zvýší. Všechny aktivní složky obsažené v aplikovaném přípravku se tak mnohem lépe zapracují do pleti a tím zvýrazníte požadovaný efekt. Z tohoto důvodu je tato metoda oblíbená v případě liftingových ošetření, dále pro zjemnění různých jizev, a v neposlední řadě při problémech s nadměrnou pigmentací.

Ampule s pleťovým koncentrátem pro omlazení pleti:

při zakoupení ultrazvukové špachtle dostanete 3x10ml ampule s pleťovým sérem, které obsahuje koktejl pěstících látek, které mají vypínací účinek. Při zapracování séra s ultrazvukovou špachtlí dosáhnete výrazných omlazujících účinků.

 Hlavní aktivní složkou tohoto koncentrátu je patentovaná složka Argireline, která má liftingový účinek a působí proti vzniku vrásek, a dokáže vyhladit vrásky již viditelné. Kromě této aktivní látky ampulky obsahují:

  • Kyselinu hyaluronovou – vysoce hydratační látka, která vyplňuje vzniklé vrásky
  • Kyselinu glykolovou – projasňující efekt, působí proti pigmentovým skvrnám
  • Kolagen – proteinová složka, která udržuje hydrataci v pleti a dodává pokožce objem
  • Tensine – liftingový efekt
  • Polylift – liftingový efekt s dlouhodobějším účinkem